KONST / Litografier / Litografi 8758378
nr 875 8378
Litografi
Mårten Andersson, 869/1400, Eka, signerad. motivet: 41x47
Kondition: saknar glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:42:45
17/2 18:36:12